Casa / Crystals / SXT2148EC48-26.000M
minImg
SXT2148EC48-26.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT2148EC48-26.000M
Descrizione:
CRYSTAL 26.000MHZ 8 PF SMD
In magazzino : 8850
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 26 MHz