Casa / Crystals / SXT2148FD27-38.400M
minImg
SXT2148FD27-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT2148FD27-38.400M
Descrizione:
CRYSTAL 38.400MHZ 8 PF SMD
In magazzino : 2959
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 38.4 MHz