Casa / Crystals / SXT22410FA38-32.000M
minImg
SXT22410FA38-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT22410FA38-32.000M
Descrizione:
CRYSTAL 32.000MHZ 10 PF SMD
In magazzino : 3750
Guida per l'utente
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 32 MHz