Casa / Crystals / SXT22415DB07-18.432M
minImg
SXT22415DB07-18.432M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT22415DB07-18.432M
Descrizione:
CRYSTAL 18.432MHZ 15PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 15pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 18.432 MHz