Casa / Crystals / SXT2248FE48-16.000M
minImg
SXT2248FE48-16.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT2248FE48-16.000M
Descrizione:
CRYSTAL 16.000MHZ 8 PF SMD
In magazzino : 14163
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16 MHz