Casa / Crystals / SXT32413BB48-30.000M
minImg
SXT32413BB48-30.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT32413BB48-30.000M
Descrizione:
CRYSTAL 30.000MHZ 13 PF SMD
In magazzino : 3418
Guida per l'utente
Load Capacitance 13pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 30 MHz