Casa / Crystals / SXT32415CA07-11.0592M
minImg
SXT32415CA07-11.0592M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT32415CA07-11.0592M
Descrizione:
CRYSTAL 11.0592MHZ 15PF SMD
In magazzino : 1465
Guida per l'utente
Load Capacitance 15pF
Frequency Tolerance ±25ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 250 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 11.0592 MHz