Casa / Crystals / SXT32416DA48-16.384M
minImg
SXT32416DA48-16.384M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT32416DA48-16.384M
Descrizione:
CRYSTAL 16.384MHZ 16PF SMD
In magazzino : 1475
Guida per l'utente
Load Capacitance 16pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16.384 MHz