Casa / Crystals / SXT32418BB48-12.288M
minImg
SXT32418BB48-12.288M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT32418BB48-12.288M
Descrizione:
CRYSTAL 12.288MHZ 18PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 12.288 MHz