Casa / Crystals / SXT32418DA07-19.200M
minImg
SXT32418DA07-19.200M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT32418DA07-19.200M
Descrizione:
CRYSTAL 19.200MHZ 18PF SMD
In magazzino : 5490
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 19.2 MHz