Casa / Crystals / SXT32418FA07-38.400M
minImg
SXT32418FA07-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT32418FA07-38.400M
Descrizione:
CRYSTAL 38.400MHZ 18 PF SMD
In magazzino : 1195
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 38.4 MHz