Casa / Crystals / SXT32419BB07-13.000M
minImg
SXT32419BB07-13.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT32419BB07-13.000M
Descrizione:
CRYSTAL 13.000MHZ 19PF SMD
In magazzino : 3500
Guida per l'utente
Load Capacitance 19pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 13 MHz