Casa / Crystals / SXT32422BB17-14.7456M
minImg
SXT32422BB17-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT32422BB17-14.7456M
Descrizione:
CRYSTAL 14.7456MHZ 22PF SMD
In magazzino : 3241
Guida per l'utente
Load Capacitance 22pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 14.7456 MHz