Casa / Crystals / SXT3248CA27-32.000M
minImg
SXT3248CA27-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT3248CA27-32.000M
Descrizione:
CRYSTAL 32.000MHZ 8 PF SMD
In magazzino : 6000
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±25ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 32 MHz