Casa / Crystals / SXT3248DC07-29.4912M
minImg
SXT3248DC07-29.4912M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT3248DC07-29.4912M
Descrizione:
CRYSTAL 29.4912MHZ 8PF SMD
In magazzino : 1500
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 29.4912 MHz