Casa / Crystals / SXT3248EE38-36.000M
minImg
SXT3248EE38-36.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT3248EE38-36.000M
Descrizione:
CRYSTAL 36.000MHZ 8PF SMD
In magazzino : 1491
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 36 MHz