Casa / Crystals / SXT3248FE38-14.7456M
minImg
SXT3248FE38-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT3248FE38-14.7456M
Descrizione:
CRYSTAL 14.7456MHZ 8PF SMD
In magazzino : 1450
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 14.7456 MHz