Casa / Crystals / SXT83418FE38-20.000M
minImg
SXT83418FE38-20.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT83418FE38-20.000M
Descrizione:
CRYSTAL 20.000M 18PF SMD
In magazzino : 685
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 5.5mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 20 MHz