Casa / TVS Diodes / SZESD9L3.3ST5G
minImg
SZESD9L3.3ST5G
onsemi
Prodotto No:
SZESD9L3.3ST5G
Produttore:
onsemi
Pacchetto:
SOD-923
Descrizione:
TVS DIODE 3.3VWM 9VC SOD923
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1A (8/20µs)
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency 0.5pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 4.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOD-923
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 9V
Package / Case SOD-923
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3.3V (Max)