T50RTM25E8HM4
HellermannTyton
Prodotto No:
T50RTM25E8HM4
Produttore:
HellermannTyton
Descrizione:
CBL TIE RELEAS GRAY 50LB 8.43"
Guida per l'utente
Tensile Strength 50 lbs (22.68 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Gray
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Push Mount, Fir Tree
Product Status Active
Series -
Wire/Cable Tie Type Standard, Releasable
Shelf Life Start -
Mfr HellermannTyton
Features Heat Stabilized, Impact Modified, UV Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 0.702' (214.00mm, 8.43")
Package Bag
Width 0.185" (4.70mm)
Length - Approximate 8.5"
Bundle Diameter 1.97" (50.00mm)