T73YP502KT20
Vishay Sfernice
Prodotto No:
T73YP502KT20
Produttore:
Vishay Sfernice
Descrizione:
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
In magazzino : 1196
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 1
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 0.276" x 0.260" Face (7.00mm x 6.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 5 kOhms
Series T73
Power (Watts) 0.5W, 1/2W