T93XA103KT20
Vishay Sfernice
Prodotto No:
T93XA103KT20
Produttore:
Vishay Sfernice
Descrizione:
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
In magazzino : 626
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 21
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 0.382" x 0.197" Face (9.70mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 10 kOhms
Series T93
Power (Watts) 0.5W, 1/2W