TA45-ABFBHJ18C0
SCHURTER Inc.
Prodotto No:
TA45-ABFBHJ18C0
Produttore:
SCHURTER Inc.
Descrizione:
TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
Guida per l'utente
Actuator Type Rocker
Approval Agency CSA C22.2 No 235, IEC60934, GB17701, UL1077
Current Rating (Amps) 1.8A
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V