Casa / Circuit Breakers / TA45-ABFXTJ28C0-AZM02
minImg
TA45-ABFXTJ28C0-AZM02
SCHURTER Inc.
Prodotto No:
TA45-ABFXTJ28C0-AZM02
Current Rating (Amps) 2.8A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V