TAJB226M010RNJ
KYOCERA AVX
Prodotto No:
TAJB226M010RNJ
Descrizione:
CAP TANT 22UF 20% 10V 1411
In magazzino : 25955
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.4Ohm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 22 µF