TAJB475M020H
KYOCERA AVX
Prodotto No:
TAJB475M020H
Descrizione:
CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1411
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 3Ohm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 4.7 µF