TANGO-24PA-PCBANT
Sierra Wireless by Talon
Prodotto No:
TANGO-24PA-PCBANT
Descrizione:
RF TXRX MOD ISM>1GHZ TRC ANT SMD
In magazzino : 12
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Current - Transmitting -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Serial Interfaces SPI
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
RF Family/Standard General ISM > 1GHz
Power - Output 20dBm
Antenna Type Integrated, Trace
Series Tango
Sensitivity -
Memory Size -
Package / Case Module
Data Rate 2Mbps
Current - Receiving -
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.6V
Modulation -
Mfr Sierra Wireless by Talon
Frequency 2.4GHz