TAP106K025CCS
KYOCERA AVX
Prodotto No:
TAP106K025CCS
Descrizione:
CAP TANT 10UF 10% 25V RADIAL
In magazzino : 2446
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.413" (10.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.217" Dia (5.50mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.5Ohm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10 µF