TAP106M016SRW
KYOCERA AVX
Prodotto No:
TAP106M016SRW
Descrizione:
CAP TANT 10UF 20% 16V RADIAL
In magazzino : 3700
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.354" (9.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 16 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.2Ohm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10 µF