TAP106M050SRW
KYOCERA AVX
Prodotto No:
TAP106M050SRW
Descrizione:
CAP TANT 10UF 20% 50V RADIAL
In magazzino : 734
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code J
Height - Seated (Max) 0.453" (11.50mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.6Ohm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10 µF