Casa / Oscillators / TB-3.6864MDD-T
minImg
TB-3.6864MDD-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
TB-3.6864MDD-T
Descrizione:
MEMS OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator MEMS
Frequency 3.6864 MHz