Casa / Wire to Board / TBLH10-500-05BK
minImg
TBLH10-500-05BK
CUI Devices
Prodotto No:
TBLH10-500-05BK
Produttore:
CUI Devices
Descrizione:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
In magazzino : 64
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Wire Termination Screwless - Push Button Clamp
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Screw Thread -
Contact Material - Plating Copper Alloy - Tin Plated
Positions Per Level 5
Screw Material - Plating -
Torque - Screw -
Housing Material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Color Black
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Wire Gauge 16-24 AWG
Number of Levels 1
Series TBLH10-500
Voltage 300 V
Mfr CUI Devices
Pitch 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation Horizontal with Board
Clamp Material - Plating -
Features Push Button Actuated
Package Tray
Current 10 A