Casa / Oscillators / TC25V3A32K7680
minImg
TC25V3A32K7680
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
TC25V3A32K7680
Descrizione:
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 3mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TC25
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.5V
Output CMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 32.768 kHz