TC33X-1-684E
Bourns Inc.
Prodotto No:
TC33X-1-684E
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
TRIMMER 680K OHM 0.1W J LEAD TOP
Guida per l'utente
Termination Style J Lead
Tolerance ±25%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.150" x 0.142" Face (3.80mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Resistance 680 kOhms
Series Trimpot® TC33 - Open Frame
Power (Watts) 0.1W, 1/10W