TCMIV154RT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
TCMIV154RT
Descrizione:
TANT 20% 35V .15UF R CASE STD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code R
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 24Ohm
Type Molded
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 0.15 µF