TCMIV335UT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
TCMIV335UT
Descrizione:
TANT 20% 35V 3.3UF U CASE STD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code U
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.6Ohm
Type Molded
Package / Case 2312 (6032 Metric)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 3.3 µF