TDD4100882
Quantic Evans
Prodotto No:
TDD4100882
Produttore:
Quantic Evans
Descrizione:
Wet Tantalum
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code -
Height - Seated (Max) 0.770" (19.56mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.400" L x 1.400" W (35.56mm x 35.56mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Ratings -
Series TDD
Type Hermetically Sealed
Package / Case Radial, Can
Mfr Quantic Evans
Capacitance 8.8 mF