Casa / Ceramic Capacitors / TE030090BH50033BF1
minImg
TE030090BH50033BF1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
TE030090BH50033BF1
Descrizione:
CAP CER 50PF 10KV R7
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 3.701" (94.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10000V (10kV)
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension -
Temperature Coefficient R7
Product Status Active
Ratings -
Series TE
Package / Case Nonstandard, Tabbed
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 50 pF