TE2000B1K0J
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
TE2000B1K0J
Descrizione:
RES CHAS MNT 1K OHM 5% 2000W
In magazzino : 44
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 2.362" Dia x 20.079" L (60.00mm x 510.00mm)
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 1 kOhms
Series TE, CGS
Power (Watts) 2000W