TE30A2402B01
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Prodotto No:
TE30A2402B01
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 32W
In magazzino : 81
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB, CE, DEMKO, UL
Input Connector NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately)
Size / Dimension 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Product Status Active
Weight 0.551 lb (249.93 g)
Current - Output (Max) 1.33A
Series TE30 (30W)
Power (Watts) 32 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 4.7' (1.45m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC