TE40A2403F01
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Prodotto No:
TE40A2403F01
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 41W
In magazzino : 225
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB, CE, DEMKO, UL
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Product Status Active
Weight 0.551 lb (249.93 g)
Current - Output (Max) 1.7A
Series TE40 (40W)
Power (Watts) 41 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 57" (1.45m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC