TE750B1R2J
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
TE750B1R2J
Descrizione:
RES CHAS MNT 1.2 OHM 5% 750W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.969" Dia x 12.441" L (50.00mm x 316.00mm)
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 1.2 Ohms
Series TE, CGS
Power (Watts) 750W