Casa / DC DC Converters / TEL 15-2411WIN-HS
minImg
TEL 15-2411WIN-HS
Traco Power
Prodotto No:
TEL 15-2411WIN-HS
Produttore:
Traco Power
Descrizione:
ULTRA COMPACT 15 WATT CONVERTER
In magazzino : 20
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 36V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 2.94A
Voltage - Input (Min) 9V
Package / Case 16-DIP Module, 5 Leads
Efficiency 86%
Mfr Traco Power
Features Baseplate
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.8 kV
Approval Agency CB, cURus
Voltage - Output 1 5.1V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.96" L x 0.56" W x 0.96" H (24.4mm x 14.3mm x 24.4mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series TEL 15WIN-HS (15W)
Power (Watts) 15 W