TEL 15-4822WIN
Traco Power
Prodotto No:
TEL 15-4822WIN
Produttore:
Traco Power
Descrizione:
ULTRA COMPACT 15 WATT CONVERTER
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 625mA, 625mA
Voltage - Input (Min) 18V
Package / Case 16-DIP Module, 5 Leads
Efficiency 87%
Mfr Traco Power
Features Baseplate
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.8 kV
Approval Agency CB, cURus
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.94" L x 0.54" W x 0.40" H (23.8mm x 13.7mm x 10.2mm)
Number of Outputs 2
Control Features -
Series TEL 15WIN (15W)
Power (Watts) 15 W