Casa / TVS Diodes / TESDL12V RWG
minImg
TESDL12V RWG
Taiwan Semiconductor Corporation
Prodotto No:
TESDL12V RWG
Pacchetto:
1005
Descrizione:
1005, 12V, 25W, 12PF, ESD PROTEC
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5A
Applications USB
Capacitance @ Frequency 12pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 13V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 25W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1005
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 33V
Package / Case 1005 (2512 Metric)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V (Max)