Casa / Crystals / TF201P32K7680R
minImg
TF201P32K7680R
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
TF201P32K7680R
Descrizione:
Surface Mount Tuning Fork Crysta
Guida per l'utente
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms
Ratings -
Series TF20
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 32.768 kHz