TF800A48K
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Prodotto No:
TF800A48K
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 48V 786W
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 60°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.80" L x 5.00" W x 1.60" H (248.9mm x 127.0mm x 40.6mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 16.37 A
Series TF800 (800W)
Power (Watts) 786W
Type Enclosed
Efficiency 92%
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Package Box
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC, 127 ~ 370 VDC