Casa / Crystals / TFE322V32K7680R
minImg
TFE322V32K7680R
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
TFE322V32K7680R
Descrizione:
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Ratings -
Series TFE32
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 32.768 kHz