Casa / Fuses / TFLB-120A
minImg
TFLB-120A
OptiFuse
Prodotto No:
TFLB-120A
Produttore:
OptiFuse
Descrizione:
FUSE AUTO 120A 32VAC 32VDC
In magazzino : 2324
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Response Time -
Color White
Approval Agency JASOD612
Current Rating (Amps) 120 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 5kA
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 0.898" L x 0.638" W x 0.846" H (22.80mm x 16.20mm x 21.50mm)
Product Status Active
Series TFLB
Voltage Rating - DC 32 V
Package / Case Auto Link
Voltage Rating - AC 32 V