THD 10-4811WIN
Traco Power
Prodotto No:
THD 10-4811WIN
Produttore:
Traco Power
Descrizione:
DC DC CONVERTER 5.1V 10W
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 5.1V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 2A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series THD 10WIN (10W)
Power (Watts) 10 W
Type Isolated Module
Package / Case 24-DIP Module, 9 Leads
Efficiency 85%